V Turniej Judo dzieci i młodzików w Tuliszkowie

Zamieszczone przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

17 kwietnia w Tuliszkowie rozegrany został V turniej judo dzieci i młodzików. Był to pierwszy turniej poza granicami Poznania moich zawodników
z Murowanej Gosliny i Czerwonaka. Na turniej pojechali wybrani przeze mnie zawodnicy: Jan Kujawa, Alan Majtas, Hanna Mazurkiewicz (Murowana Goślina), Jakub Slowiakowski i Konrad Żebrowski (Czerwonak).

Najlepsze miejsca zajeli:

Jan Kujawa - 2 miejsce

Hanna Mazurkiewicz - 3 miejsce

Kuba Slowiakowski - 3 miejsce

Reszta zawodników uplasowała się poza podium, aczkolwiek jestem zadowolona z występu wszystkich. Akademia Judo w drużynowej klasyfikacji uplasowała się na 1 miejscu! W turnieju brało udział 450 zawodników.