MISTRZOSTWO I WICEMISTRZOSTWO POWIATU

Zamieszczone przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

17 i 18 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Murowanej Goślinie odbyły się Półfinały Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców, w których rywalizowały po 4 zespoły. Zwycięzcami zostały drużyny z „Dwójki” i uzyskały awans do finałów. 23 i 24 lutego, także w naszej szkole, odbyły się Finały Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. W każdym z nich brały udział 4 reprezentacje – zwycięzcy półfinałów. W zawodach dziewcząt I miejsce zajęła reprezentacja ze Szkoły Podstawowej w Stęszewie a II miejsce reprezentacja naszej szkoły. Obie drużyny awansowały do rozgrywek rejonowych. Natomiast nasi chłopcy okazali się najlepsi, zajęli I miejsce i też awansowali do dalszych rozgrywek. Gratulujemy dziewczętom i chłopcom oraz ich trenerce – pani Marzenie Chmieleckiej. Życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach! Pani Marzenie dziękujemy też za duży sukces organizacyjny – 4 imprezy rangi powiatowej z udziałem 16 drużyn w przeciągu kilku dni i wiele słów uznania za sprawne ich przeprowadzenie.